Uroda Stołu Drukuj

uroda stolu 03

Tradycją Naszej szkoły jest organizowanie już od dwudziestu kilkunastu lat Wystaw z cyklu „Uroda Stołu”.

W tym roku z uwagi na obecną sytuację na Świecie aula szkolna nie mogła zamienić się w piękny wernisaż świątecznych stołów. Wielkanoc spędziliśmy w domu i to w małym gronie. Naszych uczniów zachęciliśmy więc do stworzenia wyjątkowych aranżacji swoich stołów, które wprowadzą świąteczny nastrój u wszystkich domowników. Było uroczyście, pięknie i z pomysłem bo celebrowanie wielkanocnych posiłków wymaga wyjątkowej oprawy stołu, przy którym składamy sobie życzenia, dzielimy ię jajkiem, prezentujemy wielkanocne baby i mazurki, pięknie zdobione pisanki i oryginalne dekoracje wielkanocne.

W tym świątecznym projekcie wzięli udział uczniowie klas: I TH, II pTH,  II gTŻ, III TŻ , III TH. Serdecznie Wam dziękujemy za

przesłane zdjęcia.